Akasya Durağı 79. Bölüm

1

Akasya Durağı 79. Bölüm – 29 Mayıs Cumartesi

Osman ile Arif akıl hastanesine düşüyor!

Akıl hastanesine yatan eski bir şoför arkadaşını ziyarete giden Osman ve Arif, bir oldu bittinin ardından, kendilerini de hastanenin hastaları arasında buluyorlar.

Osman’ın eski bir şoför arkadaşı akıl hastanesine yatmıştır. Osman arkadaşını ziyaret etmek ister. Arif daha önce akıl hastanesinde yattığı için Osman’ı alıp hastaneye götürür. Fakat iki hasta Osman’la Arifi bayıltıp elbiselerini giyip kaçarlar. Osman’la Arif uyandıklarında kimseyi deli olmadıklarına inandıramazlar.

Bir kuyumcu soyulur. Hırsızın çaldığı altınlar Sinan’ın eline geçer ve Sinan zengin oldum diye sevinir. Ancak Sinan’ın çantası Ali Kemal’in çantası ile karışınca Sinan’ın bütün hayalleri suya düşer.

Leyla’nın doğum günüdür. Şoförler Leyla’ya doğum gününü birlikte kutlamayı teklif ederler. Fakat Leyla, Tolga ile birlikte kutlamak istemektedir. Tolga, Leyla’nın doğum günü olduğunu hatırlamayınca Leyla darılır.

Osman’ın kızı Dilek, tefeciyle problem yaşayan sınıf arkadaşının öldürülmesine tanık olur. Adamlar Dilek aleyhlerine tanıklık yapmasın diye onu da ortadan kaldırmaya çalışırlar. Dilek babasını arar. Osman kızını kurtarabilmek için zamanla yarışa girer.

2

3

4

5

Facebook'ta Paylas

Bir Yorum yapildi

  • gurbet
    04 Haziran 2010 | Permalink |

    canım tolga yani arda öziri aşkım

Yorum yapin, fikrinizi paylasin!

Email adresiniz gizli tutulur. * ile isaretli alanlar zorunludur

Isim (Gerekli)
Eposta (Gerekli)
Yorumunuz :

*
= 3 + 8