Aile Reisi 16. Bölüm

Aile Reisi 16. Bölüm – 31 Ekim Cumartesi

Nazım’la Zeynep’i sarmaş dolaş gören Bahar, ilk anda tanıyamadığı Zeynep’le Nazım arasında bir şeyler olduğundan şüphelenir. Zeynep’in Nazım’da kaldığını öğrenen Bahar iyice sinirlenir. Nazım’ın eve girmesini yasaklar. Nazım, yasak tanımayacaktır. Bahar’la inatlaşırlar, inatlaşma iddialaşmaya döner. En sonunda iddianın ismini de koyarlar. Eğer Nazım Bahar’a rağmen eve girmeyi başarırsa çocuklar bir buçuk ay onda kalacaklardır.

Zeliş’in oyunlarına gelmekten sıkılan Eren ile Umut, ona karşı bir plan hazırlamışlardır. Zeliş’i evlerine davet eden çocukların intikamı fena olacaktır. Mesut annesine Selen’i kabul ettirmek için yine bir numaraya başvurur. Bu sefer onun en büyük yardımcısı Zeynep olur. Zeynep yavaş yavaş Nazım’ın çevresine sirayet etmeye başlamıştır. Eren, arkadaşı Kasım ile birlikte Bahar’ın arabasını yürütür. Ancak ikili hiç hesapta olmayan bir sorunla karşılaşırlar.

Eylül’ü karakollardan toplayan Nazım ile Bahar, ne yapacaklarını şaşırırlar. Kızlarının Çağrı adlı bir serseri ile görüştüğü haberini alan Nazım küplere biner. Eylül’ü Çağrı’dan ayrılmaya ikna edemeyen Nazım’ın aklına parlak bir fikir gelir. Eylül’le Çağrı’yı evlendirmeye karar verir!

Bahar’ın kısa sürede bir bakıcısı bulması gerekir. Bunu duyan Zeynep’in aklına bir cinlik gelir. Buna göre Nazım bakıcı adayı olarak Bahar’ın karşısına çıkacaktır ama nasıl?

Aile Reisi yine eğlenceli bir bölümle ekranları ziyaret etmeye hazırlanıyor.

Facebook'ta Paylas

Bir Yorum yapildi

  • mahir gökbulut
    01 Kasım 2009 | Permalink |

    çok güzel 10 numara

Yorum yapin, fikrinizi paylasin!

Email adresiniz gizli tutulur. * ile isaretli alanlar zorunludur

Isim (Gerekli)
Eposta (Gerekli)
Yorumunuz :

*
= 4 + 2